Ubytovanie sturovo slnko, leto, zabava, najubytovaniesturovo.sk
Vyhľadávanie
Najlepší vyhľadávač ubytovania v Štúrove

TERMÁLNE  KÚPALISKO  VADAŠ   Štúrovo                                             

je ako isto viete najväčšie kúpalisko na Slovensku, poskytujúce svoje služby spokojným zákazníkom už vyše troch desaťročí.

Šesť vonkajších bazénov počnúc plaveckým cez masážne a detské až po lagúnu s umelým vlnobitím a krytou plavárňou s vonkajším sedacím bazénom napovedá že vybrať si bude z čoho. 

detský bazén  bazén Lagúna bazén Hviezda 

 

 

 

 

 

 

 

  
Pre hostí s kartou ZŤP-S  je vstup zadarmo.     V hlavnej sezóne po 17 hod a mimo sezóny po 16 hod zľava .

 

Vybrať si môžete aj to, či sa budete slniť priamo pri bazéne alebo sa schováte do tieňa na trávnatú plochu pod stromami.
Súčasťou areálu kúpaliska je aj jazero s možnosťou rybolovu, člnkovania a vodného bicyklovania.
Novinkou je adrenalínový wakepark s možnosťou jazdenia na wakeboarde (niečo ako snowboard na vode), alebo ťahania na nafukovačke.

K ďalším atrakciám kúpaliska patrí novovybudovaný toboganový svet. Nájdete tu tobogán točivý, superrýchly, vrtký, ale aj pomalší. 
Šmýkať sa môžete na gumených kolesách alebo bez. Tobogány sú vysoké 9 metrov a ich celková dĺžka je vyše 300 metrov. 
Najdlhší tobogán je Anakonda, najrýchlejší je Žralok, je tu aj vlnitá Ťava, hravý Krokodíl či dúhový Vodpodád.

Bazén Lagúna je najväčší bazén na Slovensku, s rozlohou 3800m2 a umelým vlnobitím. Bazén Relax obsahuje 16 relaxačných podvodných ležadiel, dve masážne lavice a dva chŕliče vody, ktoré Vám príjemne pomasírujú chrbát a unavené ramená.
Bazén Hviezda prešiel v r.2012 kompletnou rekonštrukciou - teraz je pokrytý mäkkou gumou a v jeho strede je veľká kokosová palma s hadmi chŕliacimi vodu. Voda sa vylieva aj z kokosových orechov a ďalšie chrliče vody pribudli po jednej strane bazéna (vrátane miest s perličkovou masážou).

Medzi raritu na slovenských kúpaliskách možno zaradiť aj otvorenie nuda pláže (za krytou plavárňou).
Nové možnosti zábavy ponúka vodný aerobik (utorok, štvrtok, sobota, nedeľa o 14.00 hod. v bazéne Hviezda) a aquazorbing (chôdza po vode v nafukovacej guli v bazéne Lagúna). Ku ďalším možnostiam zábavy a adrenalínu patrí minigolf, tenis, futbal, plážový volejbal a streetbal, detské ihrisko, kolotoče, nafukovací hrad, trampolína, jazda na koni, štvorkolky, gokartová dráha a iné.

Kúpalisko disponuje aj širokou sieťou stravovacích služieb prevažne bufetového typu kde si určite vyberiete k spokojnosti. Samozrejme nechýbajú ani suveníry, športové potreby či hračky.

 

bazén  Hviezda  bazén Lagúna bazén Hviezda 

 

 

 

 

 

 

 

 

bazén  Hviezda  perličkový bazén perličkový bazén

 

 

 

 

 

 

 

 

plavecký bazén  bazén Relax     bazén Relax